Info

Happy B-Day Minie

3. ledna 2010 v 14:03 | @iko
V pátek 1.1.2010 SungMin oslavil svoje 24.(v koreji 25.)narozeniny...já mu přeji všechno nejlepší hodně zdraví a štěsti do nového roku 2010:-*
sungmin-1.gif cute Sungmin image by Xxdev_sanxX

Kdo narozky dneska slaví? Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať Tě život vždycky baví. Den co den ho užívej, ze života radost měj. S láskou v srdci jde vše líp, zamiluj se, budeš fit. Víš, jak chmury odzbrojíš? Úsměvem je porazíš! Náladu vždy dobrou měj a problémy nemívej. To vše a ještě mnohem víc Ti přeje ...

Top 10 Selling Albums in 2009

4. září 2009 v 22:28 | @iko
Top 10 Selling Albums in 2009

1. Super Junior Sorry,Sorry 3rd album2. G-Dragon Heartbreaker
3. SNSD-Mini Album Gee
4. SNSD-Tell me your wish mini album
5. 2NE1 Mini Album
6. Drunken Tiger 'Feel Ghood Muzik : The 8th Wonder
7. Seotaiji 8th atomos part Secret
8. Seotaiji 'at0mos'
9. 2pm time for change
10. SG Wannabe 'Gift From SG Wanna be' 6th album

source: bestiz SM Entertainment™
credit: sjmarket/sapphirepearls/kjpopbands
zdroj:superjunior.blog.cz

Happy B-Day KiBumie:-*

21. srpna 2009 v 9:43 | @iko
Dneska 21.8.2009 slaví náš KiBumie 22.narozeniny

Analyzing the perfect evolution of Super Junior; the real all-rounded idols

14. července 2009 v 14:44 | @iko

There has never been a Korean boyband like Super Junior, who has so thoroughly infiltrated your life before: you turn on the television and you will see their CFs on any channel.

According to the latest from China News, the number of products that Super Junior is currently endorsing is five. For a foreign boyband, they have already broken all records for foreign endorsers in China.

When you see them on the news as frequently as local boybands Fahrenheit and Lollipop, do you not think: how did they manage to sweep across the whole of China and mesmerize it?

Ten years ago, H.O.T started the boyband wave in China, and let them know the prowess of Korean boybands then. After that, both Shinhwa and Dong Bang Shin Ki continued the hallyu wave in China, becoming the idols that everyone strived to emulate.

If one had to say who is currently the most popular boyband in China, it has to be the extremely large roundup called Super Junior. Furthermore, the sub-unit SJ-M with Hankyung as its leader has won the hearts of many teenage girls in China.

They have opened up a new route for Korean stars in the Mainland.

Kibum will not be participating in SuperShow // KiBum se nezúčastní SuperShow

30. června 2009 v 14:30 | @iko
English:
Super Junior KiBum has been known to have injured his legs and will not be participating for Super Junior's concert opening in July.
It was known that KiBum has fell down while exercising on 13th June and had to receive treatment for 6 weeks. His injured left leg will also have to be in a cast.

The physician who tended to KiBum's injuries, "It is not advisable for him to take part in the powerful dancesteps for the concert, he should be careful with is injury and advisable not to participate in the concert."

KiBum said, "I'm so sorry to be of trouble. Even though it is a shame that I cannot take part in the concert, I'm sure the other members will present great performances in my stead. Please do look forward to Super Junior's concert."

Super Junior's 2nd concert 'The 2nd ASIA TOUR 'SUPER SHOW Ⅱ' will be held from 17th till 19th July in Seoul.

Czech:
Jak bylo známo, Super Junior KiBum si zranil nohu a nezúčastní se úvodního koncertu Super Junior v červenci.
Bylo známo, že Kibum spadl když nacvičoval 13. června a musí podstoupit šestitýdenní léčbu. Jeho zranění levé nohy bude také muset být v sádře (tohle tipuju páč mi je jako fakt divný, kdyby musela být v obsazení o_O)

Lékař, který ošetřoval KiBumova zranění řekl, "Není pro něj vhodné dělat složité (velké či zbytečné) taneční pohyby, na své zranění by měl být opatrný a neměl by se účastnit koncertu."

KiBum řekl, "Je mi líto za potíže. Dokonce jsem myslel, že je to hanba, že se nemůžu zúčastnit koncertu, jsem si jistý, že ostatní členové předvedou skvělé představení i beze mě na mém místě. Prosím těšte se na koncert Super Junior."

Druhý koncert Super Junior "The 2nd Asia Tour 'Super Show II' se bude konat od 17. do 19. července v Seoulu.

my credit: sj-world.net
original article; mydaily, newsen, news.mk, asiae
translated article (english): sookyeong@kbites
credit from sj-world: miracle@sj-world.net
czech translation: kyasurin.blog.cz
zdroj:kyasurin.blog.cz

New Profily Super Junior

14. května 2009 v 17:08 | Aiko

Kangin and Sung Min: First impression of each other

17. dubna 2009 v 20:35 | Aiko

Kangin and Sungmin both revealed on SBS 'Intimate Note', their first impression of each other.

At the recent recording for 'Intimate Note', Kangin and Sungmin mentioned that they met in 2001, before debut.

Kangin said " Sungmin's really pretty and good looking, sometimes i thought 'should i be here too...'" and sungmin said "Kangin hyung's really a kkotminam before debut" so their first impression of each other is good.

Commenting on Kangin and Sungmin's awkward relationship, Heechul said "I've never seen just Kangin and Sungmin together. Their personalities are totally different. To put it simply, they're like oil and water" and Leader Leeteuk mentioned "Sungmin's delicate and meticulous while Kangin's manly and easy-going"

Stay tune to SBS Intimate note to find out how Kangin and Sungmin become closer.

Happy Birthday HanKyung

9. února 2009 v 18:17 | Aiko
Dneska 9.2.2009 má HanKyung 25.narozeniny:-)přeji ti všechno nejlepší,hodne zdraví,úspěchu a přátel co ho nikdy neopustí:-)
Kdo dnes z dortu sfoukne svicky
a vsichni mu budou prat?
Jeden prima kluk, kteryho ma kazdy rad!
Tak vsechno nejlepsi k narozeninam.
Všechno nejlepší přeje Aiko:-)

Happy Birthday KangIn Oppa

17. ledna 2009 v 18:29 | Aiko
Dneska 17.1.2009 slaví KangIn svoje 24.narozeniny.Já mu přeji všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí,lásky a hodně úspěchů se skupinou:-)

Happy Birthday SungMin

2. ledna 2009 v 11:02 | Aiko
Včera1.1.2008 slavil SungMin 24.narozeniny:-)Já mu přeji Vše nejlepší,hodně zdraví,štěstí a hodně úspěchů se Super Junior:-)
Chci k narozeninám Ti blahopřát,
co bych Ti tak měla ze srdce přát?
At stale Ti přeje štěstí,
proto Ti moc držím pesti,
také mnoho lásky, zdraví k tomu,
ať se vždy moc těšíš domů,
pro radost několik kytiček,
kolem pár hodných lidiček,
at Ti srdíčko láskou hřeje,
to vsechno Ti upřímne přeje...Aiko:-)

Všechno nejlepší!!!:-)

KangIn a ShinDong tatto??

8. listopadu 2008 v 15:27 | Aiko
Zdroj:Kim JaeYong

Super Junior slaví výročí

8. listopadu 2008 v 11:53 | Aiko
Dnes dne 8.11.2008 kluci slaví své už 3. výročí.
Výročí se prý bude konat v Univerzitním Gymnasium Hwajeong.
↓↓↓
Zdroj:Kim JaeYong

New člen SuJu

16. září 2008 v 22:13 | Aiko
Veškeré novinky, které se budou točit kolem tohoto týpka zkusme strkat sem ;)

Slavná skupina Super Junior přijala nového čínského člena, dvacetiletého Zhu Chen Chena. Podle důvěryhodných zdrojů se tento nový člen oficiálně ukáže na akci v Nanjing-Jiangsu v dubnu, kde se budou kluci "propagovat".
V roce 2008 vydají Suju speciální album o sportu, 13 členů Suju a nový člen Zhu Chen Chen se převlečou za atlety.

Zhu Chen Chen a jeho připojení k Suju rozpoutalo mnoho diskusí a hlavně upoutalo čínská média.
- Manažer potvrdil, že Zhu Chen Chen se opravdu připojí k Suju
- také potvrdil, že je to sice náhlá událost, ale není překvapením, protože v době, kdy Suju vznikali, se už od začátku plánovalo 14 členů. Díky mnoha problémům to ale nemohli uskutečnit
- manažer dále řekl, že nového čínského člena představí v Nanjingu Hanykyung


A co na to fanoušci???

Protože veškeré fanouškovské protesty a demonstrace, které SM přešla bez povšimnutí, fanoušci se rozhodli spojit své peníze a skoupit akcie SM, aby mohlio být legální částí SM Entertainment akcionářů.

Svůj postoj vyjádřili skrz média "Abychom podpořili Super Junior a zabránili SM v přidání nového člena, budeme pracovat na získání alespoň jednoho místa, byť to bude jen jediná akcie a šance na úspěch bude sebemenší. Doteď jsme nasbírali 58 209 v akciích.

SM vlastní na trhu s akciemi 160 milionů akcií - fanoušci jsou 0,3 procenty z celku.

Aby si všechnu tu námahu usnadnili, korejští fandové založili webovou stránku "Jeden fanoušek jedna akcie", kde se můžou připojit fanoušci z celého světa a zastavit SM.

Heechulovi veselé historky :-)

16. září 2008 v 22:08 | Aiko
Tak ... sice je to už starší, ale mě se to furt líbí. A počítám, že jen málo lidí tohle ví

Myslím že je to už asi ... rok nebo dva dozadu, co tohle Uknow Yunho vyprávěl v jednom rádiu. Tehdy se opravdu hodně lidí zasmálo nad těmi historkami Teď taky ... nemám přesný záznám, takže to spíše budu vyprávět jakoby já, ale doufám, že něco poberete.

1. Historka: Heechul = Holka?!?
Jednoho dne se Yunhova přítelkyně rozhodla ho jít navštívit do SM. Když ale dorazila, viděla Yunha jak sedí na gauči s jednou holčinou, která měla delší hnědé vlasy a která se k němu velice "tulila" :-) Samozřejmě se jeho přítelkyně, děsně uražená a rozčílená, vyřítila z SM a týden s Yunhem nemluvila. Chudák Yunho, netušil vůbec co provedl a rozhodl se jí zavolat, zeptat se, co se stalo, že je na něj naštvaná. Jeho přítelkyně velice dlouze nadávala, co to bylo za holku a ať si z ní nedělá srandu. Yunho už teď vůbec nic nechápal, teda až do doby, kdy mu jeho holka převyprávěla, co viděla.
A Yunho na to: " Ale to nebyla žádná holka! To byl Heechul! Už jsem ti o něm říkal...." :-D

2. Historka: Kauza Hamburger :-D
Kdysi byl Heechul děsně vysazenej na nezdravou výživu. To byly samé hamburgery, hranolky, cola a atd. Jednou, kdy SM poslala několik svých trainee na soustředění, si šel Heechul koupit hamburgera. Bohužel neměl čas si ho sníst a tak ho nechal na pokoji v hotelu. Chvíli po jeho odchodu do pokoje přišel Hero. Viděl "opuštěnýho" hamburgera a tak ho automaticky sní :-D Když se Heechul vrátil a zjistil to, začal okamžitě hysterčit. Hero se cítil provinile a tak mu dal peníze, aby si koupil jiný hamburger. Heechul ale odmítl a hysterčil dál. Hero mu tedy dal peníze na 20 takových hamburgeru, ale Heechul že ne, že chce ten samej hamburger, kterej mu Hero snědl :-) :-) :-)

Osobnost DongHae

16. září 2008 v 22:04 | Aiko
+ Jeho jméno je Donghae. "Dong" jako na severu.

+ Vyrostl v Mokpo a odešel do Seoulu když byl ještě velmi mladý. Byl od rodičů odloučen na pět let potřebných k tréninku. Často nespal, protože si o rodiče dělal starost.

+ I když trénoval hodně dlouho aby se stal zpěvákem, zůstal silný až do teď.

+ Miluje děti a štěňata.

+ Vypadá, jako by měl chladné srdce, ale ve skutečnosti je to milá osobnost.

+ Když si na jevišti vyvrtl kotník, držel v sobě bolet a nedal to znát. To vše jen kvůli příštímu vystoupení a fanoušků

+ Často vypráví nesmyslné příběhy, aby rozesmál lidi.

+ Je roztomilý,když vidíte jeho pošetilou stránku.

+ Je to člověk, kterého má každý rád.

+ Když má jeho hyung (starší bratr/muž) špatnou náladu, uvaří mu nudle.

+ Když žertuje s EunHyukem hyung, nepoužívá formality.

+ Jako dívka, je velmi krásný, ale má mužský obličej

+ Vždycky si pamatuje narozeniny hyung's. Nevede si Cyworld často, ale když má narozeniny někdo z jeho přátel, pošle na Cyworld nějaké obrázky a zprávu.

+ Často nosí klobouky.

+ Když byl ještě ve skupině O-Kay, EunHyuk a Junsu s ním žertovali, že je oficiální celebrita a jeho život/ on sám se změní. Jednou když to slyšel, utekl ven na ulici a brečel tam.

+ Často brečí, když telefonuje srodiči. Teď těžce zkouší zadržovat slzy.

+ Když byl jeho táta naštvaný , spěchal aby ho viděl.

+ Když poprvé obdržel cenu za první místo, řekl, "Tati, přeju ti, abys byl zdravý."

+ když poprvé obdržel cenu za první místo, vzpoměl si na to, jak předtím postrádal výdrž a brečel.

+ Rád se dívá na filmy, hlavně na cizí filmy.

+ Ačkoli jednou řekl, že nemá rád takovou blízkost (jako tělesný kontakt) s někým, jasně vidíme, že se rád objímá.

+ Má ráds Song Hye Gyo.

+ Má rád mořské plody.

+ Když je s EunHyukem, je velmi hravý, jako štěně.

+ Má rád, když mu ostatní říkají Princ.

+ Eunhyuk & Donghae = Eunhae. Ale protože se obává, že SiWon bude zuřit, vytvořil EunSiHae.

+ Říká, že je velmy rád, že je částí Super Junior.

Zdroj:Sapphire Cyon

SuJu-Info 2

14. září 2008 v 20:18 | Aiko


Super Junior jsou aktuálně jedni z nejpopulárnějších umělců v Koreji, a jsou výtvorem jedné z největší zábavních společnodti v Koreji, totiž SM Entertainment. Debutovali 6 Listopadu 2005 na populární Korejské hudební šou SBS Inkigayo, s písní "Twins".

13 členů této skupiny je známo pro své odlišné indiviuální dovednosti na které se specializují v různých oblastech zábavního průmyslu. Před jejich debutem, ve skutečnosti, většina členů byli (a ještě jsou) herci, MCs, models, atd. Skupina se skládá z (od nejstaršího k nejmladšímu) leader Leeteuk, Heechul, Hankyung (nebo Han Geng, jediný Čínský člen nalezený přes SM casting v Číně), Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum a Kyuhyun (Poslední zmíněný byl přidán do skupiny na počátku jejich činnosti při singlu U, v Květnu 2006).

Mají doposud vydané jedno album, jeden singl asi 3 OST singly, 2 zvláštní singly (KRY a TROT), letní singl SM, zimní single SM a singl společný s Dong Bang Shin Ki. V současné době pokračují se svými individuálními aktivitami, vystupují na společných koncertech a chystají je k vydání druhého alba.

Ocenění: SBS Inkigayo Mutizen Song (June 25, 2006 - U) M.net M!Countdown 1st (July 6, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (July 9, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (July 16, 2006 - U) M.net M!Countdown 1st (July 20, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (August 20, 2006 - Dancing Out) M.net M!Countdown 1st (August 31, 2006 - Dancing Out) 13th Korean Television Arts Festival - Group Award (October 31, 2006) 7th Korean Visual Arts Festival - Photogenic Award (November 8, 2006) 2006 MKMF Awards - Best New Group (November 25, 2006) 2006 MTV Seoul Gayo Daesang Awards - Best New Group (December 1, 2006) 2006 KBS Golden Disk Awards - Best New Group (December 14, 2006) 2006 SBS Gayo Daesang - Best New Group (December 29, 2006) 2006 Thailand Seed Awards - Best new Group of Asia (January 31, 2007)
Official MV(s): Twins (Knock out) [2005] | show me your love (with 東方神起 TVfXQ) [2005] | Miracle [2006] | 꼬레 아리랑 (with AAVV, World Cup) [2006] | U [2006] | 태양은 가득히 (Red Sun) (feat. SM TOWM) [2006] | Dancing Out [2006] | Snow Dream (feat. SM TOWN) [2006] | 한 사람만을 (Super Junior K.R.Y.) [2006]

SuJu in Korea-Thailand

9. září 2008 v 22:45 | Aiko
Super Junior budou mít 25.9.2008 koncert v Korei
Dál tam pak budou vystupovat:Big Bang, Baby Vox Rev., Jewelry, Andy, Paran.

Happy birthday KiBum!!:-)

21. srpna 2008 v 20:28 | Aiko
Tkže,KiBum dneska (21.8.2008)slaví 21.narozeniny:-)já mu přeji hodně zdraví,štěstí a ať v SuJu dlouho vydrží:-)!!!!
Rok po roce léta beží,
zastavíš je ale stěží,
nedělej si z toho nic,
že je ti zas o rok víc.
Hodně štěstí hodně zdraví,
když je co, tak ať se slaví,
všechno nejlepší přeje Aiko:-)
Všechno nejlepší!!!:-)

SuJu rozděleni na další skupiny

15. července 2008 v 19:36 | Yumi
1.skupina je : SUPER JUNIOR - X : členove: SHINDONG SUNGMIN EUNHYUK DONGHAE KYUHYUN

a jejich nova pisnicka je : called 'Crisscross LOVE'

2.skupina je: SUPER JUNIOR - H.G: členove jsou :HANKYUNG a HEECHUL

a jejich nova pisnicka je: 'Is good to have you'

3.skupina je:SUPER JUNIOR - S: členove:KANGIN LEETEUK YESUNG RYEOWOOK SIWON KIBUM
a jejich pisnicka je : 'kiss kiss kiss'
Zdroj:tady!!

SuJu se stali obětí autonehody!!!

15. července 2008 v 0:10 | Yumi
V noci z 19. na 20. dubna roku 2007, kdy 4 členové Suju odjížděli z vystoupení, potkalo jejich dopravní vozidlo nehodu. Podle mnohých svědků auto jelo až příliš rychle po dálnici a dostalo smyk. Několik krát se otočilo vodorovně na vozovce a pak se úplně převrátilo na bok a ještě sebou několikrát převrátilo. Vše se zastavilo až 30m od místa smyku. Přítomní řidiči okamžitě volali policii a záchranku, jelikož bylo jasné, že v autě nemohl nikdo zůstat pevně při vědomí.
 
 

Reklama